Kiedyś i dziś – ja, pies i zmiany – konkurs!

Daaawno nie było u nas konkursu, a teraz jest ku temu doskonała okazja – niedawno minęły 3 lata, odkąd Mały Biały jest z nami. Zapraszam do notki, z której dowiecie się co nieco o nas – oraz o konkursie.

3 lata z Małym Białym

Choć czuję się, jakbyśmy wczoraj przywieźli go pociągiem do swojego domu, to jednak – minęły już trzy lata! Przez te trzy lata Mały Biały zaliczył:
– kilkanaście podróży pociągami, z najdłuższą prawie 17-godzinną;
– jeden pobyt nad morzem;
– trzy pobyty w górach;
– ponad tysiąc kilometrów jazdy samochodem i kilkaset tramwajami;
– spotkania z końmi, kotami, udomowionymi gryzoniami, kozami, owcami, królikami, kaczkami i kurami;
– kilka pobytów u weterynarza, łącznie z jednym zabiegiem;
– zwiedzanie Roztocza;
– zwiedzanie Wrocławia, Warszawy oraz Kołobrzegu i Lublina…
Można by tak długo wymieniać – część z Was na pewno pamięta niektóre z naszych przygód. Co jednak najważniejsze – Mały Biały się zmienił. Zmiana jest diametralna i aż trudno jest mi uwierzyć, ze kiedyś ten pies był zupełnie inny. Nie lubił się przytulać, spał najchętniej osobno, nie chciał zostawać w domu, próbował biec do każdego człowieka i każdego psa, niszczył rzeczy, nie zdawał sobie sprawy z posiadania czterech niezależnych nóg i ogona, ekscytował się jazdą jakimkolwiek środkiem lokomocji… Dziś jest zupełnie inaczej, i to właśnie zmian dotyczy nasz konkurs.

Jak wziąć udział

Z okazji trzeciej rocznicy pobytu Małego Białego u nas w domu zapraszamy Was do udziału w konkursie “Kiedyś i dziś – ja, pies i zmiany”. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba się trochę napracować i zrealizować wszystkie warunki.
Na początek, należy udostępnić grafikę konkursową, którą możecie znaleźć na naszym FB. Następnie, należy polubić:
Białego Jacka, czyli nas;
SuperKurę, czyli pierwszego sponsora konkursu;
Doctor Doga, czyli drugiego sponsora konkursu.
Gdy klikniecie na powyższe nazwy, uruchomią Wam się aktywne linki i zostaniecie przesłani prosto do stron na FB.
A na adres mailowy: bialyjackrussell@gmail.com należy przesłać kolaż stworzony z MAKSYMALNIE 3 zdjęć dobrej jakości, przedstawiający psa kiedyś i dziś. Na kolażu ma być przedstawiony pies w trakcie takich samych czynności, czyli np. jazdy samochodem czy pociągiem, albo zachowania nad morzem. Kolaż musi pokazywać zmiany – w psim zachowaniu, albo w psim wyglądzie. Dodatkowo, do kolażu należy przygotować KRÓTKI OPIS do 500 znaków ze spacjami (tutaj macie licznik liter), na którym przedstawicie słowami to, co widnieje na zdjęciu – abyśmy nie mieli wątpliwości, co kolaż przedstawia.

Jakie są nagrody?

Tym razem mamy dwóch sponsorów nagród. Jednym jest SupeKura, która zapewniła dla Was akcesoria i zabawki psie – od SuperKury mieliśmy testowaną piłkę Arachnoid Ball. Drugim sponsorem jest DoctorDog, który zaoferował worki karmy o różnej pojemności dla laureatów – ich karmę w wersji Wołowina z wieprzowiną również mieliśmy okazję testować.
Trzy pierwsze miejsca wybiera zespół Białego Jacka:
1. Miejsce – Cagey Cube oraz 1,25 kg karmy Doctor Dog Jednobiałkowa wołowina na płatkach z warzywami, owocami i ziołami
2. Miejsce – Crackle Ball oraz 1,2 kg karmy Doctor Dog Wołowina z wieprzowiną
3. Miejsce – Ball Holder oraz 1 kg karmy Doctor Dog Wołowina z wieprzowiną
Dodatkowo jest jeszcze jedno miejsce – tutaj nagrodę otrzyma osoba, której zdjęcie zdobędzie najwięcej lajków w folderze ze wszystkimi zdjęciami.
Nagroda Publiczności – Kong Wubba oraz 400 g karmy Doctor Dog Jednobiałkowa wołowina na płatkach z warzywami, owocami i ziołami
Prócz tego, SuperKura zdecydowała o przyznaniu dodatkowej nagrody zdjęciu, które nie zostanie wybrane na wcześniejsze miejsca, a przypadnie jej do gustu.
Nagroda od SuperKury – Miska składana mała z karabińczykiem do przypięcia
Oznacza to, że w sumie będziecie walczyć o pięć różnych nagród!

Jeszcze drobna uwaga: karma Doctor Dog nadaje się dla psów każdej wielkości, aczkolwiek ze względu na pojemność opakowań podzielona jest na etykietach na karmę dla psów dużych (z białą naklejką) oraz karmę dla psów małych (z wizerunkiem yorka oraz napisem “yorkshire terrier”). Zasadnicza różnica polega jednak na smakach karmy.

Konkurs trwa od 23 września do 30 września, do godziny 20. Zdjęcia dodawane będą do folderu na FP Białego Jacka.
 
Prosimy wysyłać zgłoszenie zawierające:
– kolaż i jego opis;
– imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz imię psa;
– pseudonim na FB, jeśli jest inny niż imię i nazwisko – pozwoli nam to zweryfikować, czy zostały spełnione warunki zgłoszenia.
 
Grafiki, które zwyciężą, zostaną opublikowane wraz z imionami i nazwiskami autorów oraz imionami psów na naszym blogu oraz na FB. Ogłoszenie wyników maksymalnie do 2.10 do godziny 15.

Podpowiedź

Aby było Wam łatwiej, przygotowaliśmy swoje “zgłoszenie”, jako podpowiedź dla Was i wizualizację, jak mogłoby wyglądać zgłoszenie.
konkurs
OPIS: Na zdjęciu jest Mały Biały przez 3 lata w naszym domu. Na pierwszym zdjęciu, tuż po przybyciu do nas, widać jego stosunek do człowieka – wszystko dookoła było ciekawsze, człowiek był ciekawy tylko wtedy, kiedy absolutnie NIC nie było wokół. Na drugim zdjęciu mamy postęp, pies zaczyna ładnie reagować na przywołania, ale ma kłopot z przynoszeniem przedmiotów. Ostatnie zdjęcie obecnie – młody nie dość, że trzyma się człowieka, to jeszcze jest w niego zapatrzony i pięknie aportuje!
 
Pełen regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

O autorze

2 thoughts on “Kiedyś i dziś – ja, pies i zmiany – konkurs!”

  1. 500 znaków? Trochę z angielskiego tylko tam liczą się WYRAZY co jest – moim zdaniem – bardziej logiczne.
    Konkurs fajny, szkoda tylko, że jakby “dedykowany” właścicielom szczyli albo totalnych bid schroniskowych 🙂 Ciekawa jestem co wyjdzie i nie mogę się doczekać zdjęć 🙂 Katalog konkursowy mam nadzieję, że gdzieś będzie 🙂

    1. Zupełnie z polskiego, wystarczy popracować ze słowem pisanym 🙂 500 znaków to standardowa długość opisu, a tym systemem metrycznym posługuję się od wielu lat w pracy 🙂
      Konkurs nie musi ukazywać szczyli czy psów schroniskowych, nie wiem, skąd ten pomysł 🙂 Zdjęcia mogą być oddzielone i miesiącem czasu, jeśli w trakcie tego miesiąca zaszły zmiany, które możemy pokazać – chodzi o to, aby pokazać, że wystarczy wysiłek właściciela, aby coś zmienić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security