Wyzwanie “Psiaktywny grudzień”

Na czym polega wyzwanie?

Przez cały miesiąc będziemy robić z psami różne ćwiczenia, których celem jest poprawa świadomości psiego ciała. Więcej szczegółów dotyczących wyzwania znajdziecie tutaj. Nie musicie robić wszystkich ćwiczeń, a nawet jest to niewskazane, jeśli Wasz pies źle reaguje na presję czy po prostu powoli pracuje. Róbcie wszystko w swoim tempie! 

W każdy poniedziałek grudnia 2019 będzie pokazywało się nowe ćwiczenie na dany tydzień. We wpisie jego dotyczącym przedstawię Wam podstawy ćwiczenia, jego zalety i prosty plan realizacji. Dostosujcie go do swojego psa, aby praca była komfortowa, efektywna, ale i sprawiała wszystkim przyjemność. Poniżej możecie zobaczyć filmik z jednym z ćwiczeń, które dawno temu opanował już Mały Biały.

Wyświetl ten post na Instagramie.

OGLĄDAJCIE Z DŹWIĘKIEM! Dawno nie było Małego Białego, to macie. I to jest odpowiedź na pytanie o to, jak zmieniają się treningi z psem, gdy jest dziecko. Ach, i jeszcze piesek zaczął wokalizować podczas treningów… 😀 A wszystko po to, by zachować formę na następny rok w górach! Po więcej śmiesznych fragmentów z treningów Małego Białego zapraszam na story! A jak Wy trenujecie w domu? #lifewithdog #dogtraining #dogtrainingisfun #dogtrainingvideo #muscledog #dogtrick #dogfitness #fitdog #fitdogs #fitdogsofig #whitedogsofinstagram #whitedog #whitedogs #jrtinstagram #jackrussellterrierofinstagram #jackrussellterrierpolska #bialyjack #białyjack #familydog #dogandtoddler #toddleranddog #kidanddog #polishdog #dogblog #dogblogger #dogfluencepolska #babylaugh #instamum

Post udostępniony przez Biały Jack & Co. (@bialyjack)

Zyskaj dostęp do dodatkowych porad i wskazówek!

Przygotowałam dla Was jeszcze coś – wyzwanie zmotywowało mnie do stworzenia newslettera. Możecie zapisać się do niego normalną drogą, na przykład w stopce albo w menu u góry. Wtedy otrzymacie kilka wiadomości miesięcznie, w których znajdziecie ciekawostki, linki do najnowszych tekstów i dodatkowe, darmowe teksty. Czasem pojawią się tam też kody rabatowe. Na start przygotowałam dla każdego z Was krótki przepis na ciastka dla Was… i dla psa. Z prawie tych samych składników!

Ja jednak polecam Wam zapisanie się poprzez poniższy formularz. Jeśli to zrobicie, będziecie przez grudzień dostawać informację o pojawieniu się nowego ćwiczenia (raz w tygodniu, w każdy poniedziałek), a także dodatkowo wartościowe treści, których nie znajdziecie na blogu, przygotowane specjalnie dla uczestników wyzwania. Nie obawiajcie się – nie zamierzamy Was spamować! Jedna-dwie wiadomości w tygodniu to absolutne maksimum! Oczywiście, przepis na ciastka dla każdego też jest w pakiecie 🙂 

Plan wyzwania #psiaktywnygrudzień

Poniżej znajdziecie plan grudniowego wyzwania. Będzie tu zawsze, stale aktualizowany. Przy konkretnych datach znajdziecie pojawiające się z czasem rodzaje ćwiczeń i linki do konkretnych ich opisów.

2 grudnia – cofanie

9 grudnia –  

16 grudnia –  

23 grudnia – 

Dziel się postępami, pytaj, propaguj trening z psem!

Gorąco zachęcam Was do dzielenia się postępami związanymi z naszym wyzwaniem! Bardzo mnie to ucieszy – możecie robić to publicznie na blogach, FB, IG albo, jeśli się wstydzicie, napisać do mnie na FB, IG lub odpowiedzieć na maila z newslettera z pytaniami 🙂 

Ja na pewno będę dzielić się z Wami postępami prac z Rushem! Mały Biały opanował wszystkie ćwiczenia, które chciałabym z Wami przetrenować, dlatego często będę używała go jako modela 🙂

@bialyjack

Oznaczenie mnie na zdjęciu lub filmie pozwoli mi – w miarę możliwości technicznych – dodać je do swojej relacji na FB lub IG, z oznaczeniem Twojego profilu!

#psiaktywnygrudzień

Jeśli oznaczysz swoje zdjęcie lub swój film tym hashtagiem, poinformujesz wszystkich, że bierzesz udział w wyzwaniu. Dzięki niemu znajdziesz też inne osoby, które ćwiczą razem z nami!

My już nie możemy się doczekać! A Wy?

Scroll to Top
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security