Na sprzedaż – Flexi Classic S oraz Hill's Oral Care!

Dziś króciutko – na sprzedaż z różnych powodów czekają dwie rzeczy, obie użytkowane bardzo mało. Może akurat ktoś z Was będzie zainteresowany.

Pierwsza rzecz to oryginalna smycz Flexi Classic Basic 1 w rozmiarze S. Smycz w kolorze czerwonym, linkowa, z czerwono-czarną taśmą przy karabińczyku. Stan bardzo dobry +, bardzo mało użytkowana, zdjęcia – real foto. Smycz jest pięciometrowa.
Cena: 20 zł + koszt wysyłki
 
Druga rzecz to karma Hill’s Science Plan Oral Care, czyli dla psów z problemami z kamieniem nazębnym. Wbrew pozorom działa, sprawdzona na niewielkiej suczce – dodatkowo eliminuje nieprzyjemny oddech. Wersja Adult (dla dorosłych) z kurczakiem. Była otwarta, oryginalnie ma 5 kg, 1 kg został oddany, a reszta, czyli niecałe 30 dkg, zjedzone przez psa. Karma otwarta 6 sierpnia, od otwarcia opakowania została hermetycznie zamknięta i zabezpieczona przed wywietrzeniem. Długa data ważności – do października 2015. Obecnie karmy zostało 3,731 kg, jak zresztą widać na wadze.
Cena: 60 zł + koszt wysyłki
 
Koszty wysyłki według cennika Poczty Polskiej, obie rzeczy mogą być wysłane razem lub osobno – zawsze w paczce. Zainteresowanych proszę o kontakt na FB albo przez maila: redakcja@bialyjack.pl

O autorze

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security