parson russell terrier

Rodowodowy PRT szuka domu [NIEAKTUALNE]

Nowego domu na zawsze szuka 10-miesięczny parson russell terrier, który jako jedyny został w hodowli. Niestety, nie sprzyja mu większa liczba psów w otoczeniu, dlatego szukamy dla niego domu, w którym będzie rodzynkiem albo zyska mniej liczne rodzeństwo.

Parson russell terrier jest rodowodowy, z hodowli zarejestrowanej w ZKwP (FCI). Nie ma z nim żadnych problemów wychowawczych. Chodzi na smyczy, dogaduje się z innymi psami, jest grzeczny w domu oraz na dworze. Jest nauczony zostawania w klatce kennelowej. Potrzeby fizjologiczne załatwia na dworze.
parson russell terrier
Jak każdy parson russell terrier, potrzebuje odpowiedniego prowadzenia oraz aktywnego domu. Nowy właściciel powinien być z tego powodu lubiącą długie spacery i potrafiącą zająć psią głowę czymś ciekawym i pożytecznym. Preferowane osoby uprawiające aktywnie sport czy skłonne do zaangażowania się w psie sporty. Jeśli nowy opiekun ma ambicje wystawowe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby je realizować.
parson russell terrier
Parson russell terrier ma szorstką okrywę, dlatego wymaga regularnego trymowania. Posiada metrykę ZKwP oraz książeczkę zdrowia z zestawem aktualnych, kompletnych szczepień 22adekwatnych do swojego wieku. Jest zachipowany. Pies przebywa w okolicach Białegostoku.
parson russell terrier
 

O autorze

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security