Psie staruszki wypatrują domów [nieaktualne]

Co jakiś czas staram się przedstawiać Wam czworonogi, które poszukują nowych domów. Dziś będą to psie staruszki, jako że mamy również psa “gościnnego” z bloga Pies Berek.

Fafik

fafik a 1 3 - Kopia

Fafik to nieduży, sympatyczny kundelek. Ma 12 lat, a większość swojego życia spędził niestety w schronisku. Fafik jest bardzo kontaktowy i pogodny, przyjazny w stosunku do człowieka. Rewelacyjnie chodzi na smyczy. Jest ciekawski, ale nie potrzebuje długich spacerów ze względu na swój wiek. Bardzo cieszy się na widok znajomego człowieka. Toleruje inne psy.
Pies obecnie przebywa w Krakowskim Schronisku na ul. Rybnej 3. Konieczne jest podpisanie umowy przedadopcyjnej.  Kontakt do wolontariuszki:  664 316 533. Ewa od Psa Berka przesłała także filmik z Fafikiem – może zachęci Was do adopcji? Facecik jest przeuroczy 🙂

Brego

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście, jak wygląda pies, który jest już starszy, przebywa jakiś czas w schronisku i stracił nadzieję na znalezienie swojego domu – poznajcie Brega. Nie da się ukryć, że jest psim staruszkiem – ma poczciwy wyraz pyska i charakterystycznie zagięte ucho, spaceruje sobie wolniutko po wybiegu. Nie wychodzi już do obcych ludzi, jakby wiedział, że i tak nikt go nie wybierze. Pojawia się jedynie, gdy przyjdzie wolontariuszka – wtedy nieśmiało obserwuje, ale po chwili ciekawość zwycięża, więc Brego podchodzi do krat i lekko bierze smakołyk z dłoni. Na smyczy chodzi z lekkim strachem, ale bez ciągnięcia i paniki. Nie próbuje uciekać z otwartego wybiegu, nie jest też szczekliwy. Do obcych psów podchodzi ze spokojem i bez agresji. Kontakt w jego sprawie: 507 266 636. Pies znajduje się pod Zamościem (woj. lubelskie).


 

Kaja

Mała, czarna Kaja wyróżnia się w schronisku szarawym pyszczkiem i dość zrezygnowanym spojrzeniem. Przed Kają jeszcze wiele lat przeżytych we własnym domu – o ile ten dom się w ogóle znajdzie. Kaja zdecydowanie potrzebuje człowieka, który da jej czas na aklimatyzację i pozwoli na to, aby poczuła się w końcu bezpiecznie. Suczka jest niewielka i niskopodłogowa, troszkę kudłata, dlatego będzie potrzebowała wyczesania. Nie jest szczekliwa, dogaduje się z psami, ale jest nieufna do obcych ludzi. Co więcej, nie umie chodzić na smyczy – trzeba jej więc kogoś naprawdę cierpliwego.  Nie próbuje uciekać z boksu, jest raczej statyczna. Znajduje się pod Zamościem (woj. lubelskie), kontakt w jej sprawie: 507 266 636.


 
 

O autorze

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security