Dziś przyszła do nas przemiła paczka – takie piątki lubimy! Zwłaszcza, gdy listonosz przynosi nam rzeczy nie tylko piękne i oryginalne, ale również praktyczne i użyteczne. A do takich na pewno można zaliczyć personalizowany identyfikator dla psa od Miedzianki. 

identyfikator dla psa, miedzianka, biały jack russell terrier

Identyfikator jest wykonany z miedzi, wszystko zostało zrobione ręcznie, łącznie z wycięciem głowy Małego Białego na podstawie zdjęcia. Litery oraz cyfry są wytłoczone, oczywiście zakryłam w ramach zdrowego rozsądku część numeru – jednak mogą zapewnić, że znajduje się ona  na identyfikatorze 🙂
O tym, dlaczego identyfikator dla psa jest koniecznością, pisałam już w notce o tytule Adresówka dla psa. Przypadki chodzą po ludziach – i psach – więc jeśli pies nagle się wystraszy, zerwie ze smyczy, ucieknie – identyfikator przypięty do obroży czy szelek może sprawić, że osoba, która psa znajdzie, będzie wiedziała, do kogo zadzwonić w sprawie zaginionego psa.

identyfikator dla psa, biały jack russell terrier

Personalizowany identyfikator dla psa wykonany przez Miedziankę (a właściwie chyba powinnam napisać – Miedzianki :)) doszedł w gustownym opakowanku ze wstążką. Do niego było kółko do zaczepienia adresówki – dobrze, bo ja pod ręką akurat niczego nie miałam 🙂 Do tego w zestawie wizytówka, bardzo miła karteczka dziękująca za zakupy (mała rzecz, a cieszy!) i instrukcja dotycząca czyszczenia miedzianych rzeczy – bardzo przydatna! Małe Białe dostało też coś na ząb – musiał wyczuć pismo nosem, bo jak tylko przyszedł listonosz i dał nam list, to nie odstępował mnie o krok, zawzięcie merdając ogonem.
Śledźcie na bieżąco bloga – na pewno nie omieszkamy napisać, jak identyfikator dla psa od Miedzianki sprawdził się w różnych okolicznościach. A tymczasem, jeśli chcecie mieć zarówno zwykły, miedziany identyfikator dla psa, jak również taki personalizowany – zajrzyjcie na FanPage Miedzianki i zobaczcie jej fantastyczne realizacje 🙂

identyfikator dla psa, biały jack russell terrier