Konkurs "Walentynkowe rozPIESzczanie"

Spodobała Ci się recenzja karmy Belcando Finest GF Salmon? Chcesz wypróbować ją jako dietę dla swojego czworonoga? Teraz masz okazję wygrać tę karmę w Walentynkowym konkursie!

Wraz marką Belcando przygotowaliśmy konkurs, który potrwa od dziś do 14 lutego, czyli Walentynek. Warunkiem uczestnictwa jest wzięcie udziału w wydarzeniu na FB, a także spełnienie innych zasad konkursu. Waszym zadaniem będzie pokazać na jednym zdjęciu, jak rozpieszczacie swojego psa albo psy – jedna osoba może zgłosić tylko jedno zdjęcie, zaś jeden pies/grupa psów może wziąć udział w konkursie tylko raz! W nagrodę marka Belcando przygotowała:
1 miejsce – 4 kg karmy Belcando Finest GF Salmon
2 miejsce – 2 kg karmy Belcando Finest GF Salmon
3 miejsce – 1 kg karmy Belcando Finest GF Salmon

Dlaczego warto walczyć o karmę? To monoproteinowa, bezzbożowa formuła, która z uwagi na wielkość granulek przeznaczona jest przede wszystkim dla psów małych ras. Karma nie zawiera soi i sztucznych konserwantów i oparta jest jedynie na jednym źródle białka zwierzęcego – rybach oraz krylu. To świetna alternatywa dla czworonogów cierpiących na rozmaite alergie oraz nietolerancje pokarmowe. W naszej ostatniej recenzji możecie sprawdzić, jak karma smakowała Małemu Białemu oraz jakiej wielkości są granulki.

TUTAJ ZNAJDZIECIE WYDARZENIE KONKURSOWE WRAZ Z ZASADAMI.

O autorze

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security