Domu szuka 3-letni pies w typie jack russell terriera. W typie, bo bez rodowodu, do jacka podobny przynajmniej z umaszczenia, trudno powiedzieć, na ile z charakteru.
Pies posiada książeczkę zdrowia, jest zdrowy, ale nie jest wykastrowany – warto byłoby o to zadbać po jego adopcji, może pomóc nieco nad nim zapanować.

 

Pies ma na imię Puszek, obecnie mieszka w Puławach (woj. lubelskie). Jest fanem świeżego powietrza i porządnej dawki ruchu, uwielbia las i długie wycieczki, potrzebuje porządnego zmęczenia fizycznego – a i pewnie psychicznego.

 

Nie toleruje małych dzieci, starsze jest w stanie znieść w bezpośrednim sąsiedztwie pod warunkiem, że jest przy nim właściciel, który nad nim panuje. Nie polecany więc do domu z dziećmi.

 

Najlepiej dla kogoś, kto szuka psa aktywnego, ale będzie w stanie jednocześnie ogarnąć jego temperament i ewentualne zaniedbania w wychowaniu.

 

Ogłoszenie jest grzecznościowe, przez znajomą fundację – nie mam bezpośredniego kontaktu z właścicielem, proszę więc o nie zadawanie pytań o charakter psiaka. Można dowiedzieć się wszystkiego osobiście pod numerem 500 763 020 – jest to kontakt do właściciela i osoby odpowiedzialnej za psa.

 

A oto kawaler.

 

 

Close Menu