Brelok na podstawie zdjęcia – zamów z rabatem!

Każdy psiarz jest trochę gadżeciarzem. Zazwyczaj kupujemy przede wszystkim to, co nam się podoba i przyda się psu (w większym bądź mniejszym stopniu…). Czasem jednak nadchodzi taki moment, w którym potrzebujemy zadbać również o siebie i swoje, ekhem, potrzeby. I wtedy do gry wchodzą rozmaite gadżety.

Sama nie przepadam za wieloma różnymi drobiazgami, którymi czasami się otaczamy. Na półkach staram się unikać durnostojek (no dobra, jestem leniwa, nie chce mi się ich podnosić przy każdym ścieraniu kurzu, a znów kurz zostawiony na nich mnie irytuje), dlatego też nie zbieram figurek psów. Zakładki do książek regularnie gubię, dlatego nie kupuję takich, do których mogłabym się jakoś przywiązać. Przypadkowych obrazków na ścianie raczej nie lubię… Stąd też trudno było mi wybrać coś fajnego dla siebie – gadżeciarskiego, psiego, i jednocześnie praktycznego. Bo mój gadżet musi być praktyczny!
DSC03636 — kopia

A może brelok?

W końcu jednak znalazłam coś, co łączy wszystkie pożądane przeze mnie cechy – brelok. Niezaprzeczalnie jest praktyczny, z pewnością jest również bardzo indywidualny, bo stworzony na podstawie zdjęcia Małego Białego. Co więcej, jest stworzony ręcznie, a pracę rękodzielników cenię ponad wszystko. I tak właśnie do moich rąk trafił brelok wykonany na zamówienie przez Anayomi. Jest niewielki, idealny do przyczepienia do kluczy i znacznie ułatwia znalezienie ich w przestronnej torebce 😉 Do niego można zamówić rozmaite napisy (tak jak w naszym przypadku), niewielkie frędzelki czy małe koraliki. Znajdziecie w ofercie zarówno breloki psów gładkowłosych, takich jak Mały Biały, jak i długowłosych – wszystko idealnie odwzorowuje wygląd Waszych czworonogów!
DSC03643 — kopia

dlaczego taki niezwykły?

Oczywiście, przede wszystkim dlatego, że zindywidualizowany. Co więcej, macie szerokie pole do wyboru – nosek może być filcowy albo taki jak u nas, czyli zrobiony z profilowanego, wytłaczanego koralika. Filc będzie dobrany do koloru sierści czworonoga, dzięki czemu w Waszej torebce czy kieszeni będzie widniał zawsze Wasz ukochany zwierzak. Brelok nie jest też płaski – dzięki specjalnemu wypełnieniu jest mięciutki i bardzo miły w dotyku. No i najważniejsze – gwarantuję, że nikt nie będzie miał dokładnie takiego samego breloka jak Wy 😉
DSC03635 — kopia
To jednak nadal nie wszystko! Dlaczego? Bo z okazji piątych urodzin Małego Białego mamy dla Was wraz z Anayomi bardzo fajną możliwość. Już teraz możecie zamówić WASZ brelok, zrobiony na podstawie wybranego przez Was zdjęcia! Wystarczy, że skorzystacie z aukcji, którą na tę okazję stworzyłyśmy:

Link tutaj

Nie tylko w ten sposób zamówicie brelok z dowolnymi dodatkami, ale również wesprzecie procentem ze sprzedaży organizacje prozwierzęce z Polski! Co więcej, jeśli wykorzystacie podczas zamawiania

hasło: JACK

to dodatkowo otrzymacie 5% rabatu na każdy zamówiony brelok! W pakiecie macie również darmową wysyłkę! No to co? Spieszcie się, startujemy już teraz!
 

O autorze

0 thoughts on “Brelok na podstawie zdjęcia – zamów z rabatem!”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security