Wyniki konkursu "Z psem za pan brat!"

Wczoraj zakończył się nasz konkurs fotograficzny  “Z psem za pan brat!”, a dziś ogłaszamy jego wyniki. Prócz głównej nagrody postanowiliśmy wręczyć jeszcze trzy inne: dwie pocieszenia i jedną nagrodę publiczności. Nagrodą główną jest Skinneeez mini w formie wiewiórki, a reszta nagród to niespodzianki – dowiecie się na pewno, zanim do Was dojdą 🙂

 

 

Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, że wszystkie zdjęcia, które wysłaliście, były świetne i sprawdzały się, jeśli chodzi o tematykę konkursu. Cieszy nas, że tyle osób umie i lubi pracować i bawić się razem ze swoimi psami, nawiązując z nimi więź i stwarzając fajny zespół. Jak to jednak bywa w konkursach, ktoś musi wygrać. Przedstawiamy więc laureatów.

 

Miejsce I


Iza i Janka robiąca “A ku ku!” Zdjęcie zwyciężyło głównie dzięki temu, że widać na nim prawdziwą, głęboką współpracę właściciela i psa – pies jest wpatrzony w swojego przewodnika, cieszy go to, co robi, a ostatecznie zauroczył nas fakt, że Janka jedną z łapek trzyma w dłoni Izy 🙂
 

Nagrody pocieszenia


To zdjęcie Jarka, Dolara i Centa również zasługiwało na wyróżnienie. Cent już zaufał zarówno sobie, jak i swojemu przewodnikowi i dzielnie biegnie przez kładkę, podczas gdy Dolar – choć jeszcze nieco niżej – również przyłącza się do wspólnego spędzania czasu. Świetna jest radość zarówno na twarzy Jarka, który z aktywności z psami czerpie, jak widać, dużo radości, jak również psów, które cieszą się ze wspólnej rozrywki.

Paweł i Bazyl zdobyli również nagrodę pocieszenia. Godny pogratulowania fakt to zaangażowanie nie tylko we wspólne wędrówki po górach, ale również świetna więź, którą wytworzyli na linii przewodnik-pies. Przybita piątka i spojrzenie prosto w oczy w wykonaniu psa, wokół którego jest tyle ciekawych zapachów i rzeczy do wąchania to świetny dowód na wytworzoną więź.

Nagroda publiczności

Aleksandra i Mailo zdecydowanie zachwycili naszych fanów na FB, stąd to właśnie do nich poleci nagroda publiczności 🙂

 

Wszystkich zwycięzców prosimy o kontakt mailowy i przesłanie danych do wysyłki – jeśli jeszcze tego nie zrobili w mailu zgłoszeniowym. Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na kolejne!

O autorze

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security