Dziś prezentujemy nasze wspólne – moje i Niuchaczowe – dziecko, nad którym przez ostatnie tygodnie ostro pracowałyśmy. Adres strony jeszcze będzie zaktualizowany, ale zmiana będzie niewielka i obecny adres również będzie działał. Dlatego – zapraszamy!

O akcji Psijacielu Drogi na blogu już było, i na pewno ją pamiętacie. Jeśli nie pamiętacie, to zapraszamy Was na stronę internetową akcji Psijacielu Drogi, a także na FB akcji.
Wszystkich blogerów, którzy chcieliby w ramach akcji współpracować, zapraszamy do pisania notek według instrukcji podanych na stronie, a także do zamieszczania banera. Gdy zrobicie obie te rzeczy, napiszcie na FB Psijacielu Drogi albo skontaktujcie się przez maila czy formularz kontaktowy zawarty na stronie. Wszystkie blogi zawierające notki, a także aktywny baner do strony akcji, będziemy umieszczać w aktualnościach, w zakładce „Blogerzy”, a także linkować na FP. Wy będziecie się promować i zdobywać nowych czytelników, a akcja będzie pełniła swoją edukacyjną i uświadamiającą rolę.
Podoba się Wam? 🙂
bitmap - Kopia

Close Menu