Psijacielu Drogi – rusza cykl!

Dziś prezentujemy nasze wspólne – moje i Niuchaczowe – dziecko, nad którym przez ostatnie tygodnie ostro pracowałyśmy. Adres strony jeszcze będzie zaktualizowany, ale zmiana będzie niewielka i obecny adres również będzie działał. Dlatego – zapraszamy!

O akcji Psijacielu Drogi na blogu już było, i na pewno ją pamiętacie. Jeśli nie pamiętacie, to zapraszamy Was na stronę internetową akcji Psijacielu Drogi, a także na FB akcji.
Wszystkich blogerów, którzy chcieliby w ramach akcji współpracować, zapraszamy do pisania notek według instrukcji podanych na stronie, a także do zamieszczania banera. Gdy zrobicie obie te rzeczy, napiszcie na FB Psijacielu Drogi albo skontaktujcie się przez maila czy formularz kontaktowy zawarty na stronie. Wszystkie blogi zawierające notki, a także aktywny baner do strony akcji, będziemy umieszczać w aktualnościach, w zakładce “Blogerzy”, a także linkować na FP. Wy będziecie się promować i zdobywać nowych czytelników, a akcja będzie pełniła swoją edukacyjną i uświadamiającą rolę.
Podoba się Wam? 🙂
bitmap - Kopia

O autorze

0 thoughts on “Psijacielu Drogi – rusza cykl!”

    1. Tak… Trochę się tego spodziewałyśmy, a trochę nas to zaskakuje, bo większość niezrozumienia wynika albo z faktu, że ktoś czegoś nie doczytał (trudno mi uwierzyć, ze jest napisane w sposób niezrozumiały, skoro tyle osób jednak zrozumiało ;)), albo z kurczowego trzymania się jedynej słusznej w Polsce myśli pt. należy wyadoptować jak najwięcej zwierząt za wszelką cenę. Ja osobiście mam wrażenie, że większość reakcji jest na zasadzie “Uderz w stół…” 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security