Parson russell terrier do adopcji [NIEAKTUALNE]

Odpowiedzialnego domu, znającego realia życia z psem o mocnym charakterze, szuka młody parson russell terrier.

Domu szuka 16-miesięczny, bardzo ładny, rodowodowy parson russell terrier. Pedro ma mocny, dominujący charakter z cechami typowymi dla teriera. Rodzina, w której dotychczas przebywał nie radziła sobie z jego próbami podporządkowania sobie domowników (warczenie, próby gryzienia).

Pies przeszedł konsultację behawiorysty, według którego nadaje się do domu z doświadczeniem. Poszukujemy więc osoby o silnym charakterze, znającej realia życia z takim psem. Dodatkowo przyszły dom powinien być aktywny – preferowane bieganie przy rowerze albo jogging z psem. Z uwagi na zachowanie psa wykluczone są domy z małymi dziećmi oraz kotami. Raczej poszukiwany dom, w którym pies będzie jedynakiem, ale w przypadku dużego doświadczenia możliwe dopasowanie domu z psem (po konsultacji z behawiorystą i zapoznaniu psów).

Pedro jest psem zdrowym. Chętnie jeździ samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej. Jest przyzwyczajony do klatki kennelowej. Bez większych problemów zostaje sam w domu. Umie chodzić na smyczy.

Pedro to pies z rodowodem, z przeznaczeniem “na kolanka”. Rodzice przebadani genetycznie, wolni od PLL, SCA i LOA. Pies trafi do nowego domu prawdopodobnie po kastracji (jeśli nie, to jest ona warunkiem adopcji).

O autorze

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security