Nowa karma na polskim rynku za 3, 2, 1…

…no dobra, trochę dłużej, bo od 1 października, co jasno ogłasza nam licznik na stronie dystrybutora. Jesteście ciekawi, o jaką karmę chodzi? Możecie wierzyć – nie promowalibyśmy niczego, co nie byłoby dobrej jakości.

Wyobraźcie sobie karmę bezzbożową. Proste, prawda? Jest ich całkiem sporo na polskim rynku karm suchych. Teraz dołóżcie do niej brak barwników i konserwantów. To już gorzej, ale nadal pozostaje nam spora pula karm. Teraz sprawcie, aby ta karma bez konserwantów i ulepszaczy była smaczna dla psa – oj, tu bywa różnie, ale powiedzmy, że nadal mamy spory wybór. A teraz ze źródeł składników pochodzenia zwierzęcego wyrzućcie te, które uczulają najbardziej: nabiał, kurczaka i wołowinę. No, tu się zaczyna robić kłopot, bo jest tylko kilka karm na rynku, które nie posiadają choćby tłuszczu drobiowego w składzie. Następnie pomyślcie o karmie, która jest holistyczna – oj, zaczynają się schody i… przeszkody finansowe! Na koniec dodajcie do swojej karmy ponad 50% mięsa, już w formie po ekstrakcji. Macie w głowie jakąś karmę?
Bo ja tak.
DSCN8610

I jest to… Shaggy Brown Natural. Karma, która na polskim rynku znajdzie się dopiero jutro, a która do nas doszła paczką przed kilkoma godzinami. Po analizie informacji prasowych, składu w wersji angielskiej i wszystkich informacji – jestem bardzo entuzjastycznie do niej nastawiona.

Nie chcą zdradzać Wam zbyt wielu szczegółów na temat karmy Shaggy Brown Natural. Powiem to, co niezbędne: karma wykonywana jest na zlecenie polskiego producenta. Stworzona została z myślą o psach mających problemy na tle alergicznym, stąd ma tylko dwa smaki: jagnięcy i rybny. Wszystkie składniki pochodzą z lokalnych, angielskich upraw i hodowli. Fabryka, w której tworzone są karmy, ma 20 lat doświadczenia, nowoczesny sprzęt oraz rygorystyczne normy, dlatego wszystkie składniki muszą być jakości tzw. “human grade”, czyli kategorii składników odpowiednich dla spożycia przez ludzi.
Tylko przez określony czas będziecie mieli dostęp do dwóch promocji. W ramach pierwszej, możecie zamówić próbkę karmy jedynie za koszt wysyłki, czyli 6 zł… albo którą możecie odebrać osobiście za darmo. W ramach drugiej promocji, do każdego worka 2 kg i 12 kg karmy dodawana jest zabawka, za którą Mały Biały po prostu OSZALAŁ! Taki dodatek – tylko do wyczerpania zapasów.
Karmę kupicie wyłącznie w jednym sklepie – firmowym sklepie Shaggy Brown Natural!
Dajcie znać, czy posmakowała Waszym psom – u nas również niebawem zobaczycie relację z testowania 🙂

O autorze

0 thoughts on “Nowa karma na polskim rynku za 3, 2, 1…”

  1. Zamówiłam próbkę i jest póki co użytkowana jako nagrody na spacerze. To dobry test, bo normalnie zjadana karma nie nadawała się do tego celu;) Nie była dość atrakcyjna smakowo. Na pewno zamówimy większą ilość.

    1. My już zaczęliśmy worek, psu baaardzo smakuje i nie ma po niej problemów trawiennych, wręcz przeciwnie – dostaje też gryzaki, a mimo to żadnych problemów z wypróżnieniami, wszystko jak w zegarku 😀

  2. Czy jest już może recenzja karmy? Aktualnie zaczynamy Trainera z królikiem, ta karma jest kolejna do testowania 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security