Nasze plany na końcówkę roku

Ostatnio trochę Was zaniedbaliśmy, za co pięknie przepraszamy – ale to był szalony czas. Teraz, po dwóch miesiącach od ważnych dla nas wydarzeń, robimy sobie urlop i w końcu jesteśmy w stanie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o nasze listopadowe i grudniowe plany. Jesteście ciekawi, co będziemy robić i o czym przeczytacie na blogu? Zapraszamy!

Wyjazdy, wyjazdy

Już niebawem będziecie mieli okazję poczytać znów o Roztoczu i pięknym Zamościu, bo tam właśnie będziemy się wybierać. Nie odmówimy sobie przy tej okazji zabrania aparatu i porobienia zdjęć w pięknej, jesiennej scenerii – na najbliższy weekend zapowiada się świetna pogoda! Z tej okazji mam nadzieję, że nie zabraknie kolejnych spacerowych notek, bo jedną mamy w zapasie, choć nie z Roztocza. Planujemy też pofotografować psich przyjaciół na spacerach i napisać co nieco o relacjach w psim stadzie.
Przy okazji wizyty w Zamościu z pewnością pojawią się także kolejni podopieczni ze schroniska, których zaprezentujemy w poszukiwaniu nowych domów. To będzie świetna okazja, aby przed srogą zimą pomóc czworonogom i znaleźć im odpowiedzialny dom.
Planujemy również wyjazd na psiego Sylwestra. Brzmi ciekawie? Szukamy miejsca w centralnej Polsce, gdzie za niekoniecznie majątek będziemy w stanie spędzić miłego Sylwestra z innymi psiarzami i ich czworonogami. Z dala od huku, fajerwerków, za to blisko natury i prawdziwej, pięknej zimy (a przynajmniej my mamy nadzieję na śnieżne święta i mroźnego Sylwestra!).

Nowości w psiej szafie!

W końcu! Przedstawimy Wam, co mamy w swojej psiej szafie i wytłumaczymy się, dlaczego to wszystko tyle zajęło… Co więcej, czekamy na zupełnie ciekawe nowości, w tym nowoczesny, prototypowy produkt od jednej z naszych ulubionych marek produktów dla zwierząt. Nie powiemy Wam jeszcze, co to będzie, ale z pewnością spodoba się właścicielom zarówno dużych, jak i małych czworonogów. Już niebawem dowiecie się, co to!
Oczywiście, nie obędzie się także bez testów. Tym razem rządzić będą akcesoria i zabawki. Jak już wiecie, w kolejce czeka Bóbr Rozrabiaka, którego można było wygrać w naszym konkursie – ale to jeszcze nie wszystko.

Nowe, cykliczne notki

Teraz możemy już Wam powiedzieć, że będziecie czytać nas regularnie! Nasz plan zagospodarowania czasu zarówno tego zawodowego, jak i tego dla psa czy na tworzenie bloga zobaczycie niebawem, bo przetestowaliśmy nowy system i z pewnością jest on skuteczny. W związku z tym na pewno będziecie mieli okazję przeczytać także nowe serie notek, które będą ukazywały się cyklicznie na blogu. Co to będzie? Trochę polecania, trochę naszych ulubionych miejsc, które często czytamy, nieco więcej notek dla właścicieli psów, którzy chcieliby poczytać o czymś innym. Ale jednocześnie mamy w planach wprowadzenie zupełnie nowego cyklu stricte na temat wychowania, być może okraszonego filmami? Koncepcja cały czas kotłuje się w naszych głowach i w naszych notatkach (które, swoją drogą, są chyba w każdym miejscu naszego domu…).

Więcej, więcej, więcej…

Oczywiście, nie zapomnieliśmy też o ankietach, które dla nas wypełniliście. I w zgodzie z nimi zapowiadamy, że będzie… więcej! Więcej zdjęć, które zdecydowanie Was interesują. Więcej filmików, które spotykają się z bardzo dobrym odbiorem, co udało nam się zauważyć po teście maty Kardiff. Więcej wpisów o naszym życiu z psem – o codzienności i niecodzienności, urywkach z życia z psem, problemach i ich rozwiązaniach. Więcej o wychowaniu czworonoga, pogodzeniu naszych ambicji z jego możliwościami (a raczej – naszymi ograniczeniami), naszych zasad z oczekiwaniami otoczenia. Więcej o tym, dlaczego boimy się wprowadzać zmiany w życie z psem i dlaczego często się one nie powodzą. Czyli – ogólnie więcej 🙂

Czas podsumowania

Koniec roku nieodłącznie kojarzy się z czasem podsumowania. Oczywiście, inaczej nie mogłoby być też u nas. Tym razem będziemy podsumowywać na różne sposoby, w też rzeczy, które dopiero mamy w zamiarze zrobić. To będzie świetny czas dla tych, którzy nie śledzą nas od początku albo chcieliby przypomnieć sobie rzeczy, o których pisaliśmy jeszcze kiedyś.

O autorze

0 thoughts on “Nasze plany na końcówkę roku”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security