Kup koszulki i gadżety z naszymi grafikami!

Zapewne bardziej spostrzegawczy z Was zauważyli obecność na belce menu zakładki “Sklep”. Choć nie jest to jeszcze nasz sklep, to możecie już tam kupić ciekawe i zabawne koszulki i gadżety z przygotowanymi przez nas grafikami.
Od dawna wychodzę z założenia, że w sklepach jest wszystko… i nic. Szaleję wprost za fajnymi gadżetami, koszulkami czy plakatami z ciekawymi grafikami albo hasłami, ale rzadko kiedy trafiam na takie, które chciałabym mieć. Z tego powodu wychodzę trochę naprzeciw oczekiwaniom osób takich jak ja, oferując ciekawe grafiki nadrukowane na koszulki, kubki, plakaty czy inne rzeczy.
Sklep dopiero ruszył i projektów jest kilka, ale panuje wśród nich spora różnorodność pod kątem krojów. Mój ulubiony, ukochany od długiego czasu tekst o “suce” również tam trafił, i możecie go kupić dla siebie na wybranych koszulkach.
Mam specyficzne poczucie humoru, ale wiem, że osób takich jak ja jest więcej. Ich zapraszam więc po produkty do CupSell, a tymczasem resztę spieszę zapewnić, że grafiki muszą być traktowane z przymrużeniem oka, którego tak bardzo brakuje dziś wielu osobom.
Aby obejrzeć nasze produkty, możecie wejść w zakładkę “Sklep” bądź bezpośrednio przejść do sklepu “Białe ślady łap”. Zapraszamy!
 

O autorze

0 thoughts on “Kup koszulki i gadżety z naszymi grafikami!”

  1. Pingback: Jaki był rok 2015? - Biały Jack

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security