Zacznij tu!

Skoro jesteś na tej stronie, prawdopodobnie gościsz na naszym blogu po raz pierwszy. Albo po prostu chcesz zobaczyć, co też ciekawego tutaj stworzyliśmy 🙂 Bez względu na przyczynę, zapraszamy Cię do (powtórnego) poznania naszego bloga od podszewki!

Clipboard10
1
4
7

Na początek – poznajmy się!

 Na blogu najczęściej pisze Paulina. Michał jest głównym krytykiem, Mały Biały – główną przyczyną dla stworzenia tego miejsca. Mały Człowiek już nie jest taki mały. Najmłodszy jest bowiem Rush. Tutaj dowiesz się o nas więcej.

DSC07033

HISTORIA BLOGA – NAJWAŻNIEJSZE CHWILE

2011

20 marca na świat przyszedł Mały Biały, czego jeszcze nie byliśmy świadomi. Do nas trafił dopiero pół roku później, we wrześniu. Kilka dni po tym, gdy wiedzieliśmy już, na co się pisaliśmy, zaczęliśmy pisać… blog. Ku potomności.

2013

Zaangażowaliśmy się w działanie Fundacji IRMA i przygotowywanie zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku szkolnym. Braliśmy udział we wrocławskich targach jako wystawcy i prelegenci, a potem… przeprowadziliśmy się do świętokrzyskiego!

2015

To ważny rok – wtedy odbył się nasz ślub, a po nim sesja z Małym Białym, którą tak bardzo lubicie. Powstał wtedy też psi savoir-vivre na wyjazdy. Pod koniec roku zagościł u nas na tymczasie Rambo, który szybko znalazł kochający dom.

2017

Mały Biały jeszcze bardziej trenował, choć nie jechał w góry – w tym roku w domu pojawił się bowiem Mały Człowiek. I to nie na tymczasie 🙂 Ten intensywny czas poświęciliśmy w całości na dogadzanie obu panom i szlifowanie ich relacji.

2019

Do naszej rodziny dołączył Rush, urodzony w maju 2019 roku. Pomimo wielu głosów w głowie znów zdecydowaliśmy się na terriera, ale tym razem nieco innego. Co to przyniesie? Na początku wojny o jedzenie.

2021

W tym roku zdecydowałam się postawić również na rozwój firmy. Powstało Którędykolwiek, w którym można zamówić obrazy swojego psa i nie tylko. Szukaliśmy też sposobów na ułatwienie życia i podróży z dwoma psami.

CO ZNAJDZIESZ NA BLOGU?

Na blogu mamy kilka podstawowych działów z wpisami. Są to:

  • W DOMU I W PODRÓŻY – znajdziesz tutaj wszystkie rzeczy “z życia psa” oraz dotyczące naszych podróży, w tym również opisy wycieczek i szlaków;
  • PORADNIKI – w tych wpisach radzimy: jak karmić, jak podołać wychowaniu psa i uniknąć błędów, a nawet, jak dobierać kwiaty do mieszkania;
  • KONTROWERSJE – wszystkie tematy, które są dyskusyjne i wywołują emocje znajdziesz właśnie tutaj – polecamy zamiast porannej kawy!;
  • TOP 10 – zestawienia obejmujące rzeczy przydatne (np. ulubione piłki Małego Białego), jak i śmieszne (na przykład typy psich wołaczy);
  • TESTY – recenzje i testy produktów, które mieliśmy w swoich łapkach, a które możemy Wam polecić, w tym również recenzje różnych suchych karm;
  • ADOPCJE – wpisy dotyczące mechanizmów adopcji, tego, w jaki sposób dobierać psy, a także ogłoszenia psów w typie JRT i PRT.

Jeśli chcesz obejrzeć wpisy w formie tradycyjnej, chronologicznie uporządkowanej listy, zapraszamy Cię do zakładki BLOG.


GÓRY Z PSEM

CYKLE ARTYKUŁÓW


ŚWIADOMA ADOPCJA PSA


Czy pies może jeść…


Klatka kennelowa


Lęk separacyjny u psów


ZESTAWIENIA KARM DLA PSÓW


ZAGRYZAMY MITY

Te cykle są na bieżąco aktualizowane. Prócz nich znajdziesz też kilka archiwalnych, na przykład takich, jak PSIEPROWADZKA.

JAK MOŻESZ POZOSTAĆ Z NAMI W KONTAKCIE?


Facebook – nasze podstawowe źródło komunikacji. Tutaj znajdziesz zdjęcia, linki do najnowszych wpisów i sporo innych treści, które są dla nas ważne. Zapraszamy do polubienia!


Na Instagramie znajdziesz zdjęcia i klipy z naszego codziennego życia, a także dłuższe filmy, na którym opowiadamy o wybranych przez Was tematach. Śledź nas koniecznie – tego nie zobaczysz na blogu czy na FB!


Choć YouTube nie jest naszym głównym kanałem, to znajdziesz tam sporo filmików – recenzji, opisów sztuczek i innych ciekawostek. Zajrzyj tam w wolnej chwili.

Jeśli chcesz pozostawać na bieżąco z ważnymi aktualizacjami wpisów bądź nowymi artykułami, a nie masz czasu śledzić mediów społecznościowych albo bloga na co dzień, wybierz powiadomienia PUSH. Dzięki nim w Twojej przeglądarce, na wszystkich jej zsynchronizowanych wersjach, zobaczysz wyskakujące okienko z powiadomieniem o wpisie. Aby włączyć powiadomienia PUSH, kliknij w ikonkę zielonego dzwonka umiejscowioną w prawym dolnym rogu ekranu.


Newsletter to jeden ze sposobów komunikacji z nami. Co prawda nie wysyłamy go zbyt często, ale staramy się zawsze zawrzeć w nim ciekawe informacje. Zapiszesz się na niego przez kliknięcie w ikonkę.

Od czasu do czasu nasze artykuły z dziedziny zoologicznej możesz przeczytać w gazetach branżowych. Publikowaliśmy teksty między innymi na ramach ZooBiznesu, a obecnie mamy przyjemność pisać m.in. dla kwartalnika “Pies Rasowy”. 

Jeśli zależy Ci na prywatnym kontakcie, bo masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej o którymś z wpisów albo zapytać nas o rekomendację bądź możliwość spotkania na żywo (na przykład w górach!), wejdź w FORMULARZ KONTAKTOWY i wyślij nam wiadomość albo napisz na redakcja[małpa]bialyjack.pl!

Scroll to Top
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security