Współpraca

Jeśli zaglądasz do tej zakładki, oznacza to, że jesteś zainteresowany współpracą z blogiem. Zależnie od tego, jakie miejsce reprezentujesz, mamy dla Ciebie kilka możliwości.

 

Jak możemy współpracować?

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy, a część z naszych pomysłów znajdziecie również na blogu. Są to między innymi:

  • wpisy sponsorowane;
  • lokowania produktów;
  • recenzje i testy produktów;
  • relacje z podróży i wizyt w różnych zakątkach Polski;
  • konkursy dla czytelników…

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego warto współpracować z nami zwłaszcza w zakresie promowania produktów, napisz do nas wiadomość: wspolpraca@bialyjack.pl. Przeprowadziliśmy wśród Czytelników badania ankietowe, które pokazały skalę ich zaangażowania oraz zaufania dla naszej opinii – udostępnimy Ci je.
To właśnie z powodu zaufania, którym obdarzyli nas Czytelnicy, starannie dobieramy i testujemy produkty, o których piszemy na blogu. Jednocześnie informujemy, że obecnie nie podejmujemy się w opisanym zakresie współpracy barterowej.
 

Nie tylko na blogu

Masz ciekawy pomysł, który warty jest zaprezentowania w gronie świadomych psiarzy? Rozwijasz nowy projekt, dzięki któremu życie każdego opiekuna czworonoga może stać się wygodniejsze, łatwiejsze, a może  po prostu… bardziej estetyczne? Napisz do nas na wspolpraca@bialyjack.pl, a przygotujemy dla Ciebie propozycję współpracy w samych mediach społecznościowych.
 

A może copywriting?

Z zawodu zajmujemy się copywritingiem, mamy doświadczenie dziennikarskie oraz redaktorskie. Prowadzimy własną działalność, w której skupiamy się przede wszystkim wokół tematyki zoologicznej, ale nie tylko. Współpracowaliśmy z wieloma markami oraz sklepami zoologicznymi w Polsce przy tworzeniu opisów ich produktów, budowaniu oferty i zaplecza tekstowego. Wejdź na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.
 

Edukacja jest dla nas ważna

Jesteśmy otwarci na organizację rozmaitych imprez, szczególnie o funkcjach edukacyjnych, dedykowanych dzieciom. Mamy w tym kierunku doświadczenie i współpracujemy z wykwalifikowanymi pedagogami przy tworzeniu programów takich zajęć. Jeśli chcesz zostać sponsorem i patronem zajęć, a przy okazji przyczynić się do rozwoju świadomości kynologicznej wśród najmłodszych – napisz do nas: wspolpraca@bialyjack.pl.
Skontaktuj się również po to, aby poznać dotychczasowe akcje, w których braliśmy udział.
 
 
 

Jednocześnie przypominamy, że cały blog – od jego budowy, nazwy, przez treści, a także zdjęcia – objęty jest prawami autorskimi. Kopiowanie jego zawartości, formy bez naszej zgody, jak również wykorzystywanie nazwy bez konsultacji z nami, jest przestępstwem. Szanujcie nasz czas, pieniądze, wysiłek i pracę włożone w budowanie tego miejsca.

 

Scroll to Top
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security